Make your own free website on Tripod.com


Islami

"ISLAMI Pėr ju Vllezė e Motra"

Tunga nga Besi tė gjithė besimtarėve MUSLIMAN ju uron Muajin e Shejtė tė RAMAZANIT !! Paqja, mėshira dhe begatia qofshin mbi JU !!  All-llahu ju shpėrbleft juve dhe familjen tuaj nė kėtė muaj tė shejtė tė RAMAZANIT.

Po ashtu tani pėr shkarkim keni edhe Albumin me ilahije nga Adem Ramadani - Duaja e nėnės !!
 
 
Pėr ta shkarkuar keto ilahi pėrdorni tastin e djathtė tė mausit dhe Opcionin "Save Target As..."
Tani ne www.besi171.tk vetėm pėr juve vizitorė tė nderuar keni pėr shkarkim cd tė dytė me ilahi tė Adem Ramadanit

 

Home | Jeta Profetit Ibrahim | 60 kshilla pėr muslimanen | Mbulesa