Argetim

LoTeT e DasHuRiS

Home | dhuna | LoTeT e DasHuRiS | VuJTjeT

fotojaa3.jpg

Sė pari ju pėrshėndes tė gjithve \\Vllezer-e-Motra// me njė pėrshėndetje tė pėrzemert  ... Es Selamu Alejkum
 
Nė ktė foto jam un besniku se bashku me njė shok i cili quhet Fadil..?
Fadili ėsht  nga SHomshova  e ''TETOVES''
Ka qen zavneci im kam respektu si Vėlla jo si shok a'po si ushtar
nė ktė moment ishim duke  bisedu dyt  me familjet tona qė kishim lan me lot nė sy dhe vendosem ti dalim ZOT KOMBIT ton..?
||
================================================